Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Poszerzanie standardów wyposażenia aut

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Korporacje samochodowe prześcigają się w ulepszaniu swoich modeli samochodów instalując w nich ciekawe dodatki usprawniające używanie samochodu. Nie ma w tym nic dziwnego że korporacje motoryzacyjne podejmują współpracę z korporacjami sprzedającymi rozwiązania technologiczne. Po co tak się dzieje? Współdziałanie wymienionych dwóch dziedzin owocuje nowościami technologicznymi w dziedzinie motoryzacji.

Firmy motoryzacyjne zapewniają sobie w ten sposób stały dostęp do nowinek technologicznych i przodowania w wyścigu na atrakcje w samochodach. Można podawać przykłady w których nowocześniejsza technologia wypiera starszą. Podstawowym przykładem jest obecność odtwarzaczy CD w samochodach i ich bytność w wozach o innym poziomie standardu.

Parę lat temu taki sprzęt montowany był wyłącznie we wzorach o wysokim standardzie, natomiast obecnie zaawansowany sprzęt audio-wideo jest wyposażeniem obowiązkowym dla aut o przeciętnej cenie. Klienci wymagają żeby auta nie odstawały od rzeczywistości i były uzbrojone w jeszcze nowsze technologie jak porty dla MP3.

Kolejnym przykładem jest unikalny system dający możliwość ustawiać się samochodem równolegle do krawężnika i z dużą dokładnością bez ruszania kierownicy. Po raz pierwszy ta technika została wykorzystana w Lexusie, a teraz instaluje się ją w Fordzie Focusie - modelu przeznaczonym dla przeciętnej rodziny. Skomplikowany na pierwszy rzut oka temat instalowania technologii jest bardzo łatwy. Producenci samochody poszerzają swoją ofertę o najnowocześniejsze techniki, których rozwój przyczynia się do wypierania technologii używanych przez najnowsze udoskonalone ich wersje. Owo wyparcie ma miejsce między poszczególnymi klasami modeli. Na całe szczęście że ma to miejsce, efektem ubocznym postępowań firm motoryzacyjnych jest nasz komfort jazdy i znacznie większe poczucie bezpieczeństwa.