Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Użyteczna moc wody pochodzącej z kokosa

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Od pewnego czasu woda kokosowa zachwyca gwiazdy w wielu krajach. Nic dziwnego – pozwala utrzymać zdrowie, gładką skórę, lśniące włosy oraz nienaganną sylwetkę. Pochodzi z młodego owocu palmy, natomiast dzięki specyficznym właściwościom uważana jest za jeden z najbardziej zdrowych produktów pochodzenia naturalnego.

Napój z młodego kokosa posiada skład bardzo podobny do osocza ludzkiej krwi. Zostało to potwierdzone wieloma badaniami. Również w przeszłości rannym żołnierzom przetaczano wodę kokosową jako doskonały odpowiednik prawdziwej krwi. Dodatkowo woda ta zawiera wiele niezbędnych mikro- i makroelementów oraz witaminy. W porównaniu z innymi napojami powszechnie dostępnymi w supermarketach, woda kokosowa zawiera aż do pięciu razy mniej niezdrowego cukru. Znajdziemy w niej dobry cholesterol oraz ważne dla organizmu tłuszcze, zamieniane na cenną energię. Woda kokosowa posiada również właściwości antyalergiczne, antywirusowe oraz antygrzybiczne.

W kwestii urody napój z młodego kokosa wykazuje działanie spowalniające starzenie się skóry. Wzmacnia także włosy, zmniejszając ich wzmożone wypadanie, dodając zdrowego blasku i witalności. Oprócz wielu korzyści dla naszego wyglądu, woda kokosowa ma także łagodny, subtelny smak. Warto zatem wprowadzić ją do diety dzieci, aby wzmocnić ich układ immunologiczny.

Kolejną z zalet napoju kokosowego jest fakt, że znakomicie nadaje się dla sportowców. Uzupełnia niedobory elektrolitów, doskonale nawadnia organizm i sprzyja odnowie organizmu po zwiększonym wysiłku fizycznym. W jej składzie próżno szukać konserwantów, czy sztucznych barwników.