Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę indywidualny wywiad środowiskowy wraz z opracowaniem opinii/raportu

nr 630599 skierowane do usługodawców z województwa: dolnośląskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę indywidualny wywiad środowiskowy wraz z opracowaniem opinii/raportu w ramach projektu pn. Skuteczne i profesjonalne usługi społeczne dla osób z Niepełnosprawnością. Skrócony opis przedmiotu zamówienia: 1.Zakres zamówienia obejmuje usługę przeprowadzenia wywiadu środowiskowego wraz z opracowaniem opinii/raportu dla nie więcej niż 23 uczestników projektu tj. osób z niepełnosprawnościami i/lub osób niesamodzielnych, po 5 godzin na osobę, łącznie nie więcej niż 115 godzin, w tym w szczególności: 1)wynagrodzenie osoby prowadzącej wywiad środowiskowy z osobą niepełnosprawną i/lub osobą niesamodzielną lub opiekunem prawnym osoby niepełnosprawnej / osoby niesamodzielnej (usługa indywidualnego doradztwa), 2)przygotowanie narzędzia wywiadu środowiskowego, 3)przygotowanie opinii/raportu z przeprowadzonej usługi z propozycją planu pomocy i działań na rzecz konkretnej osoby niepełnosprawnej / osoby niesamodzielnej. 2.Wymiar godzinowy usługi: 5 godzin na jednego uczestnika/uczestniczkę projektu, w tym przygotowanie opinii/raportu z przeprowadzonej usługi z propozycją planu pomocy i działań na rzecz konkretnej osoby niepełnosprawnej / osoby niesamodzielnej. 3.Uczestnicy projektu: nie więcej niż 23 uczestników projektu tj. osób z niepełnosprawnościami i/lub osób niesamodzielnych zamieszkujących powiat jaworski, kłodzki, ząbkowicki oraz miasto Legnicę, które są zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w tym osoby bezrobotne sprofilowane jako najbardziej oddalone od rynku pracy zgodnie z Ustawą o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz osoby nieaktywne wymagające aktywizacji społeczno-zawodowej. 4.Miejsce realizacji usługi: powiat jaworski, kłodzki, ząbkowicki oraz miasto Legnica, w miejscu zamieszkania uczestnika/uczestniczki projektu (osoby z niepełnosprawnością / osoby niesamodzielnej lub opiekuna faktycznego osoby z niepełnosprawnością / osoby niesamodzielnej) lub też w miejscu ich pobytu. 5.Wyodrębniona jednostka rozliczeniowa: 60 minut. 6.Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumencie Realizacja usługi przeprowadzenia wywiadu środowiskowego wraz z opracowaniem opinii/raportu stanowiącym Załącznik nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego. 7.Wynagrodzenie płatne zgodnie z rzeczywistymi zrealizowanymi usługami, zgodnie z zakresem zamówienia, o którym mowa w pkt. III. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, w ppkt pod nazwa Zakres zamówienia pkt 1 oraz zgodnie z opisem realizacji zawartym w załączniku nr 1 do niniejszego zapytania. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ