Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę odłączenie lub naprawę alarmu samochodowego - Wrocław

nr 600060 skierowane do usługodawców z miasta: Wrocław, województwo dolnośląskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Mam problem z alarmem w samochodzie Honda Civic VII z 2001 roku (nie wiem jakiej firmy jest alarm oraz immo). Wieczorem został zamknięty na pilot, rano nie udało się już go otworzyć, zostały wymienione baterie w pilocie, wszystkie bezpieczniki zostały sprawdzone. Na pilot reagują światła awaryjne (dźwięk alarmu jest wyłączony), tak jak przy otwieraniu drzwi, lecz centralny zamek nie reaguje. Gdy otworzę samochód kluczykiem, po włożeniu kluczyka do stacyjki, odpala się alarm, można go wyłączyć pilotem i zapalają się wtedy kontrolki, lecz cały czas miga kontrolka z zielonym kluczykiem i immo nie pozwala na odpalenie samochodu. Zlecę odłączenie lub naprawę alarmu. Problemem jest to, że nie mam jak dostarczyć samochodu, a stoi on na ul. Świeradowskiej zaraz przy Feriogaju. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ