Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę ogrodzenie ogródka - siatka lub panele - Wrocław

nr 630245 skierowane do usługodawców z województwa: dolnośląskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Witam. Chciałbym ogrodzić narożny ogródek działkowy we Wrocławiu siatką lub panelami z bramką - zależy mi na jak najniższym, koszcie bez podmurówki, za to z Waszym montażem. Wysokość siatki lub paneli - standardowa ok 1 m, długość jednego boku - 9.8 m, skosu - 3.25 m, drugiego boku - 9 m - w tym boku chciałbym standardową furtkę. Na działce jest woda z pompy, nie ma prądu - mogę ewentualnie udostępnić agregat prądotwórczy o mocy 2.3 kW. Jeżeli chcielibyście Państwo zrealizować usługę, proszę o wstępny kosztorys z wyceną w wariancie z siatką i panelami. Pozdrawiam. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ