Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę prace remontowe - Wałbrzych

nr 624940 skierowane do usługodawców z województwa: dolnośląskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę prace remontowe. Zakres prac: Prace wstępne związane z zabezpieczeniem placu budowy i organizacją ruchu, Renowacja elewacji frontowej, Renowacja bramy przejazdowej i drzwi wejściowych do budynku (2 szt.), Renowacja ścian przechodu, Wykonanie tynków na elewacji tylnej z częściowym dociepleniem wraz z robotami towarzyszącymi opisanymi w projekcie, Wymiana stolarki drzwiowej (1 szt.) i okiennej w obrębie klatki schodowej, Wykonanie opaski przeciwwodnej z tyłu budynku, Wymiana obróbek blacharskich i podokienników, Montaż udogodnień dla osób niepełnosprawnych, Wykonanie remontu ścian i sufitów ostatniej kondygnacji klatki schodowej wraz z robotami towarzyszącymi, Malowanie ścian i sufitów ostatniej kondygnacji klatki schodowej, Montaż budek dla ptaków, Wywóz złomu i gruzu budowlanego. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
Poprzednie zlecenie:   Zlecę prace remontowe - Wałbrzych